Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,10 zł , zmiana od tamtej pory: -63,95%

Akcje serii J (po 7,70 zł)

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUARTICON-S-A-Informacja-w-sprawie-uchwaly-Zarzadu-Spolki-o-emisji-akcji-w-ramach-kapitalu-docelowego-oraz-zawarcia-umowy-objecia-akcji-Spolki-8246800.html

Cena emisyjna jednej Akcji Serii J wynosi 7,70 zł. Akcje serii J zostaną pokryte wkładem pieniężnym przed zarejestrowaniem podwyższenia kapitału zakładowego. Zgodnie z Uchwałą Akcje Serii J uczestniczą w dywidendzie wypłacanej akcjonariuszom za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2022 roku, a w interesie Spółki pozbawia się dotychczasowych akcjonariuszy w całości prawa poboru wszystkich Akcji Serii J.
  • Akcje serii J (po 7,70 zł) Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -6,11% 2,92 2022-09-30 10:12:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.