Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: -36,86%

akcje objął zarząd

Zgłoś do moderatora
z Panem Ciepłym z Livechat na czele.
Swietna wiadomość. Zapakowali 12 milionów swojej kasy.
kroją się grube biznesy, oby na miare Livechata z takim rozmachem
czy to możliwe? Mysłę, ze tak
a kiedy?
czy VTI ruszy się wtedy na poważnie , czy będzie podaż jakaś sensowana, czy będzie płynność?
Czas pokaże ale na pewno akcje objęły mocne ręce.A patrząc na kapitalizacje Livechat  akcje VTI mogą być dziś warte co najmnie 3 razy tyle co dziś czyli okrągłe 10 zł, czego sobie i Wam życzę na dobranoc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,21 2021-12-02 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.