Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: -48,80%

AKCJA INTEGRACYJNA

Zgłoś do moderatora
Odpowiadając na wezwanie Wzywającego to kwota za akcje w wysokości 0,64 gr to jest kpina z inwestorów i posiadaczy akcji c 1
Cena akcji C 1 na dzień debiutu wynosiła 5,2 zł za akcje , zatem Wzywający w pierwszej kolejności winien załatwić sprawę związaną z akcjami C 1 .Odsprzedaż po 0,64 grosze to jest śmieszna wartość w stosunku do obecnej wartości zakładu KOFAMA
Państwo udziałowcy tworzymy otwartą listę porozumienia , posiadacze akcji C 1 akcja integracyjna daje szanse na odzyskania swoich pieniędzy nie pozwólmy na odkupienie naszych udziałów za bezcen. KOFAMA SA powstała z kolan dzięki naszym akcją C1 i taka jest prawda. Wzywający może odkupić akcje C 1 ale wartość musi być realna - cena z dnia debiutu . .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFAMA 6,67% 0,32 2020-10-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.