Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  244,90 zł , zmiana od tamtej pory: -89,59%

Agencja Standard & Poor's podniosła rating węgierskiej spółki MOL

Zgłoś do moderatora
Agencja Standard & Poor's podniosła rating węgierskiej spółki MOL do "BB+" z perspektywą stabilną z "BB" z perspektywą pozytywną.

http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/17778-rynek-akcji-pkn-orlen-synthos-bogdanka-mol
  • Agencja Standard & Poor's podniosła rating węgierskiej spółki MOL Autor: ~Niebieski
  • Re: Wyniki prognoza Autor: ~brok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOL -1,39% 25,50 2021-04-23 16:48:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.