Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,50 zł , zmiana od tamtej pory: 6,49%

ADR na +38.72

Zgłoś do moderatora
DZISIEJSZY POTENCJAŁ NA (11 LUTEGO 2026)

Dlaczego dzisiejszy ADR (10,88 USD ~ 38,72 PLN) może być początkiem lawiny?

Analiza: Skoro ADR zamknął się 22 grosze WYŻEJ niż nasz fixing (38,50), to jutro rano o 09:00 mamy gotowy materiał na „Gap Up” (lukę otwarcia).
Mechanika: Jeśli Londyn (WB) rano nie zdoła „zabić” tej luki w pierwsze 15 minut, ich algorytmy szortujące dostaną sygnał do ucieczki. To jest definicja zaskakującego popytu wywołanego przez „ułamek obrotu ” z USA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DINOPL -1,42% 38,15 2026-02-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.