Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,49 zł , zmiana od tamtej pory: 53,67%

Aberforth dokupił kolejny 1% akcji

Zgłoś do moderatora
To co się dzieje na tym papierze nie da się porównać do czegokolwiek, dokąd to doleci jak odpali? Aż strach o tym myśleć ale z grubsza zanosi się na wycenę naminalnie jak teraz tyle że w £, 4,5 funta za akcję - było już 6£.
Są spore szanse na zakończenie głównego trendu spadkowego wyższego rzędu, gdyby tak miało być to 6£ byłoby naturalnym targetem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 0,00% 6,90 2022-01-28 09:03:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.