Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -22,59%

Abak, Infra, kiedy Biztech?

Zgłoś do moderatora
Abak - outsourcing w zakresie księgowości, kadr i płac - po zamieszaniu związanym z nowym ładem raczej nie będą uskarżać się na brak pracy.
Infra - spółka informatyczna, oferuje m.in. własny program klasy ERP obsługujący firmy w sposób kompleksowy, ponadto oprogramowanie dla jednostek budżetowych oraz urzędów. Czyli również pod coraz bardziej skomplikowany system księgowo podatkowy. Fundamentalnie stabilna, niska kapitalizacja, ff, coraz lepsze wyniki finansowe.

Mimo że trochę inne a jednak pokrewne. Kiedy nasz Biztech do tego dołączy w końcu?

a(t)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 0,00% 0,21 2022-11-24 09:33:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.