Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,60 zł , zmiana od tamtej pory: -18,12%

AB S.A. rozszerza współpracę z chińskim gigantem AGD

Zgłoś do moderatora
AB S.A. rozszerza współpracę z chińskim gigantem AGD – Grupą Midea, właścicielem takich marek jak Toshiba, Midea czy Comfee, zostając strategicznym dystrybutorem AGD marki Toshiba na rynku CEE.

https://itreseller.com.pl/ab-s-a-rozszerza-wspolprace-z-chinskim-gigantem-agd-grupa-midea-wlascicielem-takich-marek-jak-toshiba-midea-czy-comfee-zostajac-strategicznym-dystrybutorem-agd-marki-toshiba-na-rynku-cee/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 3,61% 48,80 2022-01-26 11:05:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.