Forum Giełda +Dodaj wątek

AB PL - niepotrzebne wątpliwości.

Zgłoś do moderatora
Na dzień dzisiejszy brak jest podstaw do przeceny wartości akcji spółki,Osiągniety wynik netto za IV kw w wys, 1 mln. zł nie jest żadnym miernikiem kondycji finansowej społki.Na powyzsze złożyło się m,in. rozliczenia między wartością zakupioną a rynkową podmiotów przejętych /wartość ujemna/.Można na tym zyskać lub trochę stracić,Na osiągany zysk mają również wplyw tzw. odpisy , które w przypaku braku potrzeby realizacji celów odpisy te są rozwiązywane i zaliczane do zysku netto. Czy kos pamieta sytuację ze spólką Grupa Onet, Przez dłuższy czas spółka ta wykazywała same straty w wysokosci 15 mln. zl, a powodem tego byly wysokie odpisy ,kóre po jakims czasie zostały rozwiązane a cena akcji zaczeła bardzo rosnąć, Nieraz jest tak , że wykazana strata o niczym nie świadczy , ponieważ trzeba mieć wiedzę skąd ona się wzieła.W/g mnie cena akcji spółki dzisiaj powinna wynosić co najmniej 15 zł i dziwie się . że tak tanio niektórzy akcje oddają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,87% 40,00 2022-08-16 15:43:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.