32 ekspertów giełdy próbuje sprzedać milion akcji, to jakies 13k na głowę. Gdzie Ci ludzie mają rozum? Oddadzą by w poniedziałek patrzeć jak sytuacja się normuje? Przecież to doskonale dziś widać że po info o braku inwestora wyprzedają się wystraszeni. Grube ryby leżą na długim weekendzie. Ot taka sztuczna panika.