Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
ASTRO S.A
▪️Model biznesowy:
Firma Astro działa na rynku usług telewizyjnych od 16 lat. Działalność w Polsce opiera się przede wszystkim na modelu biznesowym zaczerpniętym ze Stanów Zjednoczonych, gdzie właściciel spółki zdobył duże doświadczenie. W historii swojej działalności spółka zajmowała się produkcją programów telewizyjnych dla głównych telewizji w Polsce (TVN, telewizji publicznej, POLSAT). Astro S.A. prężnie rozwija się na rynku mediowym. Aktualnie zarządza niezwykle ciekawymi i innowacyjnymi projektami. Wśród nich znalazły się m.in. TELEWIZJA E-SPORT oraz 13. 
▪️Teraz fakty:
- Zysk netto: wzrost o 193.96% r/r, (spółka za I kwartał 2020r. zarobiła więcej niż za cały 2019 rok)n
- Zysk operacyjny (EBIT): wzrost o 344.03% r/r,
- Zysk ze sprzedaży: wzrost o 517.59% r/r,
- 14 sierpnia br. publikacja raportu za II kwartał (podejrzewam, że również będzie rekordowy),
- 31 sierpnia br. odbędzie się ZWZ i zostanie poddany pod głosowanie SKUP AKCJI WŁASNYCH (Uchwała nr. 12);

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.