Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -21,13%

A mówiłem, że spekuła

Zgłoś do moderatora
A raczej spekułka, nawet nie krótko dystansowa, a mikro dystansowa.
Mieli do upchnięcia ze 300k papiera i z jakimś minimalnym zyskiem może się udało.
Pamiętam podobną akcję zaczepną kiedyś na Hurtimexie, tyle że tam byłem relatywnie nisko z ceną zakupu i skorzystałem z tego dobrodziejstwa :))
  • A mówiłem, że spekuła Autor: ~skubas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIZTECH 0,00% 0,21 2022-11-24 09:33:24