Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,40 zł , zmiana od tamtej pory: -49,54%

A mówiłem ze bedzie...

Zgłoś do moderatora
A przewidywałem ze zejdzie poniżej 20 jakiś miesiąc teamu. Wszedłem jednak wyżej a można było poczekać:) Zastanawiam się czy nie dobrać ale z drugiej strony takie słabe obroty....możliwe ze jeszcze zejdzie w okolice 18..

Spółka faktycznie bardzo ciekawa i raczej z perspektywą. pozdrawiam akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX -0,81% 9,79 2026-04-29 17:00:00