Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: 15,20%

A mogło być tak fajnie

Zgłoś do moderatora
A mogło tu być tak fajnie, wystarczyło mnie posłuchać i rozkręcić spekulacyjną jazdę, pozwolić mi zebrać trochę akcji, razem byśmy pociągnęli temat na 4 złote, a może nawet wyżej, i poubierali tych leszczy nowicjuszy, którzy kupują każdego śmiecia z NC, który akurat jest grany i rośnie.

Teraz to już po ptakach, ktoś tu grał, ale przestał, obroty zupełnie siadły. Walor mnie już nie interesuje, zarobiłem w tym roku bardzo godnie, powoli przechodzę na bezpieczne, dywidendowe pozycje, ładną kasę wyjąłem z MRC sprzedając część pakietu, czekam na info na PDZ, trzymam parę innych pozycji, ale naszej szkapy tritona raczej nie kupię.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 3,52% 2,35 2020-10-19 11:20:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.