Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,68 zł , zmiana od tamtej pory: 8,15%

A ja nie sprzedam - będę trzymał.

Zgłoś do moderatora
A ja nie sprzedam bo przecież na tych wszystkich spotkaniach z prezesem wyraźnie było mówione że spółka wyprzedziła czasy i ma wartość którą wycenimy w przyszłości. To jak miesiąc później ta mega wartość ktoś chce sprzedać za 4 zł? To jest jakaś sciema według mnie. Bo jeżeli ta firma jest czegoś warta to jest to na prawdę wiele - A jeżeli 50 etatów nic nie robi to Po prostu ubierają rynek po 3.80. A jak nie sprzedam A oni skupia 95 procent i wycofaja spółkę z giełdy to tracę wszystko?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,25% 3,98 2022-09-26 15:59:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.