Forum Giełda +Dodaj wątek

a gdzie p. 15 NWZA

Zgłoś do moderatora
Jurajski Dom Brokerski S.A. informuje, że na wniosek akcjonariusza z dnia 07.08.2014 roku, zmianie ulega termin zwołania Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia 29.08.2014 na dzień 30.09.2014r. .


Zmianie ulega porządek obrad, w którym w pkt 15 dodaje się punkt:


Prezentacja strategii rozwoju spółki przez kandydata na prezesa zarządu.


no i jaka jest nowa strategia spółki?
tak właśnie tu traktuje się drobnych akcjonariuszy
wydoić z kasy na maksa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -0,66% 1,50 2021-12-03 10:11:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.