Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,12 zł , zmiana od tamtej pory: 17,92%

a było takie info kiedyś

Zgłoś do moderatora
Kupiec przekazał zysk za '16 na kapitał rezerwowy z przeznaczeniem na buy back

publikacja
2017-07-19 18:20
Walne zgromadzenie spółki Kupiec zdecydowało w środę, że zysk netto za 2016 r., tj. ponad 2 mln zł w całości trafi na kapitał rezerwowy z przeznaczeniem na sfinansowanie nabywania akcji własnych - wynika z uchwał ZWZ.
W 2016 roku Kupiec wypłacił 0,06 zł dywidendy na akcję. Łącznie na ten cel trafiło 264,9 tys. zł. Pozostała część zysku w wysokości 5,1 mln zł trafiła na kapitał rezerwowy spółki celem sfinansowania kupowania akcji własnych. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KUPIEC -1,96% 2,50 2021-09-24 10:14:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.