Forum Giełda +Dodaj wątek

A 2013 był bardzo udany..

Zgłoś do moderatora
JURAJSKI DOM BROKERSKI SA zawarcie istotnej umowy
Raport Bieżący nr 4/2014
Zarząd spółki Jurajski Dom Brokerski S.A. informuje o otrzymaniu zlecenia obsługi brokerskiej grupy kapitałowej działającej w branży medycznej. W wyniku realizacji zlecenia szacunkowa wysokość przychodu dla Emitenta wyniesie powyżej 20% łącznych przychodów Spółki za 2013 r.
W ocenie Zarządu JDB S.A. realizacja powyższego zlecenia będzie miała wpływ na wyniki finansowe Emitenta w latach 2014 i 2015.
Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi
kom ebi abs/


Tak czy inaczej wychodzi na to że coś się w końcu dzieje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 0,00% 1,51 2021-11-26 09:55:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.