Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,66 zł , zmiana od tamtej pory: 9,44%

8.40. Hahahaha

Zgłoś do moderatora
Zamiast pojawiać rekomendację w obecnej sytuacji mogli raczej dać info o zawieszeniu wydawania rekomendacji dla tej spółki. Jej rynkowe niedowartosciowanie znane jest od dawna co od dawna skali niedowartosciowania nie zmniejsza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TOYA -1,92% 5,10 2020-02-19 09:41:44