Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -23,10%
Witam
tak sie przygladam, perspektywom 5G w Polsce i wydaje sie, ze ktos przykleil kurs MRG do Cieny... absolutnego lidera 5G w USA.
Jesli tak pozostanie, to ... kiedys Ciena byla warta 850 $ w poprzednich 10 letnich cyklach.
Do przemyslenia....

CIEN.US (+0.05%) - Ciena Corp - Stooq
  • 5G Krol Autor: ~pegasus-7
  • Re: 5G Krol Autor: ~Grazyka
  • Re: 5G Krol Autor: ~Jw
  • Re: 5G Krol Autor: ~Jw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MERLINGRP -3,29% 0,16 2021-11-29 16:41:04