Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  142,00 zł , zmiana od tamtej pory: 24,65%

500 mln zł

Zgłoś do moderatora
Sprawdziłem w bilansie i jest tak jak prezes mówi Comarch ma prawie 500 mln zł gotówki w rubryce "środki pieniężne i inne aktywa pieniężne"przy kapitalizacji 1,15 mld zł.Spólka generuje stały podobny zysk netto od paru lat a wskaźnik C/Z jest w okolicach 10 co jest na spółkę z branży IT dość dziwne.Kupiłem mały pakiet 65 akcji po 149 zł przed odcięciem dywidendy.Dokupie w granicach 128 zł.Myśle że spółka na dzień dzisiejszy jest niedowartościowana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH 0,85% 177,00 2023-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.