Niespodziewałem się, że już dzisiaj.
Ale i niespodziewałem się, że aż tyle wytrzyma.
Pamięta ktoś jeszcze jak były problemy z emisja akcji parę lat temu w okolicy bodajze 30-40pln? Ciekawe co się zmieniło w firmie od tamtej pory bo jakoś nie słychać o nowym naborze typu Westphal.
Jeszcze jedziemy ale kontrolka paliwa już mocno na czerwono świeci. Stacji nie widać.