Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,19 zł , zmiana od tamtej pory: -34,70%

5 mln straty

Zgłoś do moderatora
Zarząd spółki ABS Investment SA z siedzibą w Bielsku-Białej _dalej: "Spółka"_ informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał informację o wysokości straty netto osiągniętej przez Spółkę na koniec I kwartału 2021 r. Strata ta wyniosła -5.667.819,36 zł i wyniknęła głównie ze straty na sprzedaży oraz przeszacowaniu akcji byłej spółki zależnej – Beskidzkiego Biura Inwestycyjnego S.A.

Zarząd podjął decyzję o publikacji niniejszej informacji przed publikacją raportu kwartalnego za I kwartał 2021 r. z uwagi na wysokość osiągniętej straty, która nie wpływa w żadnym stopniu na bieżącą kondycję finansową Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ABSINVEST -0,69% 1,43 2021-10-15 14:56:05