Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,50 zł , zmiana od tamtej pory: -61,60%

5 lutego minie rok od rozpoczęcia tego cyrku

Zgłoś do moderatora
Co się zmieniło w tym czasie w spółce? Były listy intencyjne, była wymiana pakietów akcji między górskim a ciszewskim. Aa i najwazniejsze, przede wszystkim podwyższenie kapitału zakładowego w drodze emisji akcji. A tak poza tym to nic więcej się nie wydarzyło. Mieli robić gry i programy w technologii vr. Robią? NIE ROBIĄ?!!! Przez rok czasu nic poważnego tu się nie wydarzyło a w drodze kolejna emisja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY -8,57% 0,96 2022-09-30 11:15:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.