Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,70 zł , zmiana od tamtej pory: -51,68%

5,7 miliarda dolarów z 139 milionów zysku - ATC Cargo i OTLOG

Zgłoś do moderatora
Chińska firma Cosco Shipping spodziewa się teraz, że zysk netto w pierwszym półroczu wzrośnie do 5,7 miliarda dolarów z 139 milionów zysku zarobionego w pierwszej połowie 2020 roku.

https://www.portcalls.com/profit-boom-for-box-carriers-not-subsiding-anytime-soon-drewry/

To dobra prognoza dla polskiego frachtu, a tym bardziej dla ATC Cargo.

Nieustanne, stopniowe wzrosty frachtów i czarterów notuje się w segmencie jednostek wielozadaniowych wszystkich wielkości, w tym mniejszych jednostek żeglugi bliskiego zasięgu (ang. coasters). Dla jednostek większych tonażowo wzrosty były ostatnio na poziomie 10%, natomiast dla mniejszych około 2%.

https://www.gospodarkamorska.pl/rynek-frachtowy-i-czarterowy-pnie-sie-w-gore-analiza-rynku-frachtowego-i-czarterowego-tygodnie-25-282021-59990

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -3,16% 24,50 2022-09-28 14:06:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.