Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,45 zł , zmiana od tamtej pory: 52,29%
5-10-15 złotych, a może i więcej powinna kosztować ta spółka? Pisałem do Eonetu z zapytaniem czy dostali jakieś info w sprawie zejścia/przekroczenia progu 5%. Odpisali, że nic takiego do nich nie wpłynęło. Czyli wygląda na to, że gościu przerzucił sobie akcje z jednego rachunku na drugi - bo jak to inaczej wytłumaczyć?
  • 5-10-15 Autor: Sraal
  • Re: 5-10-15 Autor: ~EONET
  • Re: 5-10-15 Autor: Sraal
  • Re: 5-10-15 Autor: ~list

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET 2,47% 8,30 2020-11-18 11:08:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.