Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,95 zł , zmiana od tamtej pory: -64,82%

4FUN w CupSell

Zgłoś do moderatora
http://blog.cupsell.pl/cupsell-4fun-media-czyli-hej-przygodo-1315.html

CupSell zawsze miał szczęście do fajnych ludzi i ciekawych projektów. Najpierw po prostu internet, potem najpiękniejsze centrum handlowe na świecie, teraz najbardziej 4funowa grupa kapitałowa.
Miło nam zaczynać tydzień od tak dobrych informacji. CupSell właśnie rozpoczął współpracę z nowym inwestorem – grupą kapitałową 4fun Media S.A. Tak, tak… telewizja to bardzo dobre skojarzenie, to oni!
Co to oznacza dla CupSell? Przede wszystkim ogromne wsparcie, nie tylko kapitałowe, ale także merytoryczne, marketingowe i techniczne. Nasz nowy partner ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu dużym biznesem, budowaniu marki, tworzeniu spójnych i efektywnych kampanii oraz we współpracy z popularnymi brandami czy celebrytami.
Co to oznacza dla użytkowników platformy? Na pewno techniczny krok naprzód i dużą szansę na jeszcze większe spopularyzowanie CupSella, a zatem możliwość dotarcia do klientów spoza internetu.
Pamiętacie nasze początki? My pamiętamy je doskonale. Marcin (dziś Prezes CupSell), zaczynał jeszcze w akademiku, sprzedając swoim kumplom własnoręcznie malowane koszulki, potem przyszedł czas na Allegro, a w końcu na własną platformę. Wcale nie było różowo, ale pasja, determinacja i szczerość spowodowały, że CupSell zaczął rosnąć. To z nami swoją przygodę z koszulkami zaczynała czołówka polskiego YouTube’a, to u nas swoją markę odzieżową rozkręcał Rezi, to na CupSell znajdziesz koszulki najlepszych polskich rysowników, to z nami współpracuje Studio Filmowe Spinka, producent, między innymi, filmów z serii Koń Rafał i Blok Ekipa, to z nami poznański Stary Browar zorganizował dwa zupełnie darmowe MeetUpy, podczas których można było spotkać się z najciekawszymi polskimi YouTuberami, to nasze stoisko pękało w szwach podczas Poznań Game Arena, bo to do nas ciągnęli twórcy i ich fani (chociaż nie rozdawaliśmy żadnych darmowych gadżetów;) i to u nas pracował Kamil, ten bardzo podobny do CTSG, ale jednak trochę niższy i mniej przystojny.
Przede wszystkim jednak CupSell to 140 tysięcy sklepów naszych użytkowników, wspaniałych, różnorodnych, ciekawych, barwnych ludzi. Tak, CupSell to ludzie. CupSell to Wy! Dziękujemy!
Teraz zabieramy się do roboty, żeby wspólnie z 4fun zmieniać CupSell tak, by był jeszcze bardziej dla Was. Trzymajcie za nas kciuki i wypatrujcie nowych wieści. Jesteśmy w kontakcie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -2,23% 5,26 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.