Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,27 zł , zmiana od tamtej pory: 18,02%

4FM: EV/EBITDA 3.94; C/WK 0.89; C/Z 9.69

Zgłoś do moderatora
Po dzisiejszej korekcie kursu, przy cenie 6,27 zł,4Fun Media za ostatnie cztery kwartały na wskaźnikach przedstawia się następująco:

EV/EBITDA 3.94; cena/wartość księgowa 0.89; cena/zysk 9.69

http://www.biznesradar.pl/wycena/4FUN-MEDIA

Trudno znaleźć jakąś inna mediową spółkę, która łącznie w/w wskaźniki miałaby na podobnym poziomie.
Dla porównania inna spółka telewizyjna:

Kino Polska (13.37 zł) EV/EBITDA 5.35; C/WK 3.47; C/Z 15.55  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 1,37% 7,40 2022-01-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.