Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,42 zł , zmiana od tamtej pory: 111,53%

40 % mocy wytwórczych Energi pochodzi z OZE docelowo ok. 2,4 GW z OZE

Zgłoś do moderatora
cytując słowa Daniel Obajtek z dzisiejszego wywiadu dla Radia Poznań

Energa -To jest firma, która ma w portfelu najwięcej energii zeroemisyjnej

Poniżej link pełny zapis rozmowy
https://radiopoznan.fm/informacje/kluczowy-temat/d-obajtek_-orlen-zrobi-wszystko-by-polacy-jak-najmniej-odczuli-powrot-wyzszego-vat-u-na-paliwa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 2,26% 13,58 2025-09-05 17:00:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.