Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: -10,59%

3mamy kciuki

Zgłoś do moderatora
https://www.globalconstructionreview.com/news/skanska-wins-77m-highway-project-czech-republic/ świetna wiadomość a wiemy że skanska to główny partner Saule ! No i wiemy ze czechy to terytoria współpracy z Saule ze skanska tak samo jak Rumunia Ukraina Anglia Norwegia szwecja i Cała Ameryka Północna.
  • 3mamy kciuki Autor: ~Toja
  • Re: 3mamy kciuki Autor: jasiek2017

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BLUMERANG -3,21% 10,55 2021-10-28 17:00:00