Panowie co to jest wytrzymanie rok ,spadków ,3mania kursu....osobiście wytrzymałem 9 lat na scierwie Patentusie spadek kursu non stop., W końcu wyszedłem z małą stratą wszedłem w Biomed pod lek.. .i w pol roku 414% odrobiłem z nawiązką.Tu Co co wytrzymali to wytrzymali wiedzą co mają w portfelu ...a plan jest kilka lat.Teraz ćw.....i z fundow i inne niech myślą jak tu wziasc papier. 70 i wyżej coś ktoś może wam skapnie...