Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: 38,35%

35 mln zł mają otrzymać. To super info z sądu z wczoraj!

Zgłoś do moderatora
Zarząd M.W. Trade S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: „Emitent”, „Spółka”), nawiązując do raportu bieżącego 4/2020 z dnia 15 kwietnia 2020 r. oraz raportu bieżącego 12/2020 z dnia 22 czerwca 2020 r., informuje, że w dniu dzisiejszym pełnomocnik Spółki otrzymał w sprawie toczącej się przed Sądem Okręgowym w Szczecinie pismo Skarbu Państwa reprezentowanego przez Wojewodę Zachodniopomorskiego, zastępowanego przez Prokuratorię Generalną Rzeczypospolitej Polskiej, w którym w całości zostały uznane zarzuty Spółki do informacji Wojewody Zachodniopomorskiego w przedmiocie zgłoszenia wierzytelności przysługujących Emitentowi od Gminy Ostrowice, tj. wierzytelności: w kwocie 32 874 003,98 zł oraz wierzytelności w kwocie 2 478 131,77 zł wynikających z tytułów wykonawczych - ugód mediacyjnych zawartych przez Spółkę z Gminą Ostrowice, zatwierdzonych przez sąd oraz zaopatrzonych w klauzule wykonalności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MWTRADE -4,68% 5,70 2022-07-01 11:36:40