Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,22 zł , zmiana od tamtej pory: 18,63%
Teoretycznie do odzyskania 35 mln.
Zwykle kończy się na 50%. Dobre i to:)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ZPC-OTMUCHOW-S-A-Informacja-nt-zlozenia-przez-Emitenta-wezwan-do-zaplaty-ujawnienie-opoznionej-informacji-poufnej-o-podjeciu-decyzji-o-dochodzeniu-roszczen-8132102.html

  • 35 mln Autor: ~M7
  • 35 mln Autor: ~As

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW 0,00% 3,82 2021-09-28 16:35:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.