34,88 silne wsparcie, uważam że nie powinni tam dojechac bo się może zrobic ciepło
jedno co niepokoi to dość spory wolumen wczoraj i dziś już od rana
na plus
całe szczescie zarząd nie załadował za wszystko i będą bronić w razie naruszenia tych poziomów w mojej opinii