Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,65 zł , zmiana od tamtej pory: -5,10%
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Rodacy,
Wczoraj otrzymaliśmy informację o wezwaniu ze strony Prezesa i spółki. Spółki, która przez większość swojego istnienia na NewConnect była wyceniana powyżej ceny wezwania. W związku z haniebną propozycją Prezesa, proponuję akcję o kryptonimie "29,99". Niech każdy kto ma akcje wystawi je na sprzedaż po 29,99 zł. Zobaczmy ilu nas jest. Zobaczmy czy mamy więcej niż 5% wszystkich akcji. Zobaczmy czy uda nam się powstrzymać bezwstydny atak na nasze pieniądze.

Pomożecie?
  • 29,99 zł Autor: ~totomek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNILABGAM 0,00% 16,75 2023-03-23 09:04:11