Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,10 zł , zmiana od tamtej pory: 5,94%
Kto sprzedał w dzień przed dywidenda jest zarobiony i sam ją sobie wypłacił ale w wysokości 2.5zł na akcje.
Zarząd rzucił po 1zł i to raz na dwa lata niczym zepsute mięso.

Kurs nie wróci za szybko do poziomu 12zł , teraz zaczyna znowu się kiszenie i czekanie na tzw. "wystrzał" który za prędko nie nastąpi.

Najpierw w grudniu 2020r. zrobią skup po 10.50zł

I tak jest to wielki sukces i odbicie kursu z poziomu 7.5zł na dyszke... cieszcie sie z tego co macie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -2,73% 10,70 2021-01-15 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.