Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 14,71%
Przychody w trzecim kwartale z dużym przyrostem po stronie wyrobów przetworzonych. Na większej marży zapewne. Chyba skupiają się teraz na wykorzystaniu parku maszynowego, który już mają. Ciekawe czy w całym tym roku zamachną się na wynik netto z 2017. Wydaje się, że jest na to szansa.
  • 2019 Autor: ~Kpet
  • Re: 2019 Autor: ~Ja
  • Re: 2019 Autor: ~bajgiel
  • Re: 2019 Autor: ~Kuba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL 0,65% 15,60 2020-09-18 14:21:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.