Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł

2018 r. i perspektywy

Zgłoś do moderatora
Hej,
co sądzicie o aktualnej sytuacji fundamentalnej Biura Inwestycji Kapitałowych? Wyniki, inwestycje, perspektywy?

Moim zdaniem wygląda to nieźle - Radom zaczął działać w marcu więc za półrocze będzie już widać pełen wpływ czynszów z tego obiektu, w I połowie roku skończyli I część rozbudowy Sosnowca, więc w 2H też to będzie widać.

A przyszłość to Kraków III i II część Sosnowca (chyba hala 6?) - więc przyszłość wygląda obiecująco:)

Ryzykiem pewnie jest zahamowanie rozwoju rynku magazynowego w Polsce, ale tu eksperci nie widzą takich przesłanek + BIK ma też retail parki:)

Zachęcam do dyskusji.

Pozdrawiam,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl