Jak dobrze rozumiem, sprzedali około 8% w spółce zależnej za 200.000zł.
Chyba to dobrze świadczy, bo jest kasa na działalność + dobrze wywiązują się z umowy inwestycyjnej z Qubic.
Wrzucam, cześć raportu dla tych co nie wiedzą o jakiej umowie piszę :)
"Celem zawartej Umowy jest dokonanie przez Qubic Games inwestycji w FDG Development w łącznej wysokości 200.000 zł obejmującej:
1. nabycie przez Qubic Games od Emitenta łącznie nie więcej niż 172 udziałów FDG Development, o wartości nominalnej 50 zł (pięćdziesiąt złotych) każdy, o łącznej wartości nominalnej nie większej 8.600 zł (osiem tysięcy sześćset złotych), za łączną cenę wynosząca 200.000 zł.
2. zawarcie przez FDG Development z Qubic Games 4 umów wydawniczych, obejmujących udzielenie Qubic Games przez FDG Development licencji do gier znajdujących się w portfolio FDG Development pod roboczymi nazwami: „Dead Horizon 1”, „Dead Horizon 2”, „Death’s Hangover” oraz „REKT!”, na podstawie których Qubic Games wyda i podejmie działania polegające na promocji i rozpowszechnianiu, w tym sprzedaży ww. gier w wersji na urządzenie Nintendo Switch. O zawarciu poszczególnych umów wydawniczych Emitent będzie informował w ramach raportów bieżących."