Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł , zmiana od tamtej pory: -17,31%

2.4 mln.i 0.9 mln. 3.3 mln.EURO 15.5 mln.zł.

Zgłoś do moderatora
15.5 mln. Do kasy a kapitalizacja 30 mln.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/THE-DUST-S-A-Zawarcie-pomiedzy-Two-Horizons-a-Focus-Home-Interactive-umowy-wydawniczej-na-wydanie-gry-Hotel-Renovator-8365746.html


https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/The-Dust-ma-umowe-wydawnicza-z-Kalypso-Media-Group-o-wartosci-2-425-mln-euro-8384635

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,57% 12,90 2023-03-22 12:17:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.