Forum Giełda +Dodaj wątek

1mln zysku - przychody 475mln czy to nie za krawa na prog rentownosci:)

Zgłoś do moderatora
Zadnych przejec nie bedzie:) chyba ze za dlugi - ale toz zadna sztuka kupic deficytowy podmiot. 1 mln zysku przy przychodach na poziomie 475mln to wynik 0,2% marzy.
Wieksze są wachania kursowe jak wypracowany zysk. Warto się zastanowić jak poradzi sobie AB z naglym spadkiem zysku.
Szumne gadanie o przejeciach to PR. Nie wiem kto da sie nabrac na takie opowieści.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,87% 40,00 2022-08-16 15:43:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.