Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,29 zł , zmiana od tamtej pory: 28,06%

170 ooo ton? 110 000 ton

Zgłoś do moderatora
Te wielkości były realizowane w programie na 2015 r. Nie wiem, dlaczego nie były zrealizowane i nie mamy informacji. Teraz okazuje się, że to wszystko to miraż?. Teraz chcą realizować to co miało być gotowe dawno, za kredyt który mają zaciągnąć.
.
To trzeba wyjaśnić, czy osiągnęli już produkcję oleju słonecznikowego na poziomie 110 000 ton, a nowa fabryka będzie dawała dodatkową produkcję w wysokości 100 000 ton w 2017 roku. Bo jeśli to ta sama linia, to należy tym się zainteresować.
Wykazywali zyski za ostatnie lata, a teraz się może okazać, że tych zysków nie było, ale mają je w planie na najbliższe 10 lat?
To wszystko wygląda jak rafineria Fesenko kupioną przez Broadgate. Niby była, a teraz okazuje się, jakoby jej nigdy nie było.
To jest właśnie taki region.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 1,67% 18,30 2020-04-03 16:40:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.