Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -10,19%

164 nowe mieszkania oddane prawdopodobnie w grudniu 2020 roku

Zgłoś do moderatora
„ORLIK” przy ul. Rogalskiego na warszawskim Gocławiu, to miejsce dla wszystkich, którzy chcą aktywnie korzystać z możliwości miasta, jednocześnie oczekując wygody w życiu codziennym.
Inwestycja została zlokalizowana nieopodal świetnie zorganizowanej komunikacji publicznej  łączącej Gocław ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Lokalizacja sprzyja także transportowi samochodowemu, ulica Bora Komorowskiego zapewni szybki wjazd na Trasę Siekierkowską, pozwalając na szybkie dotarcie w każdy zakątek miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się  szkoły, przedszkola,  żłobki, place zabaw dla dzieci, sklepy, punkty usługowe.
Dla aktywnych: ścieżki rowerowe, plenerowe siłownie, baseny, kluby fitness, tereny rekreacyjne.
 
„ORLIK” to siedmiopiętrowy budynek z wewnętrznym patio, z  usługami na  parterze, z dwupoziomową hala garażową i ze 164 mieszkaniami spełniającymi różne potrzeby. Projektując budynek, dołożyliśmy wszelkich starań by mieszkania były jasne i przestronne, a funkcjonalne układy pozwalały nadać  wnętrzom indywidualny charakter. W projekcie przewidzieliśmy zarówno kuchnie zamknięte jak i otwarte. Zadbaliśmy również o to, by każde mieszkanie miało funkcjonalną, przestronną powierzchnię dodatkową w postaci loggii, balkonów, tarasów  czy ogródków - wszystko to  w cenie mieszkania.
W budynku przewidzieliśmy też komórki lokatorskie oraz miejsca na stojaki rowerowe.
Przed budynkiem zostały zaprojektowane miejsca postojowe dla gości.  
Inwestycja „ORLIK” realizowana jest  przez Spółkę we wspólnym przedsięwzięciu ze Spółdzielnią Mieszkaniową „ORLIK-JANTAR”.
Planowany termin zakończenia budowy: IV kwartał 2020 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -1,02% 3,88 2021-09-22 17:04:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.