Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -2,31%

14 lutego raport za 4 kw a 21 marca upadlosc Davinci ! To jakiś żart

Zgłoś do moderatora
9 pokoi i restauracja od ponad 3 miesiecy czyli juz od 2021 r nie placi zobowiazań a oni ani slowem o tym nie napisali w raporcie. Niech przyjmą Ukraincow do tych pokoi to z tych 40 zl za dobe wiecej oszusci zarobia niz wczesniej haha

Zarząd Letus Capital S.A. („Emitent”) przekazuje do publicznej wiadomości, że w dniu 18 marca 2022 r. otrzymał od Prezesa Zarządu spółki Davinci sp. z o. o. KRS: 0000677435, będącej spółką zależną Emitenta („Spółka zależna”), informację o złożeniu do Sądu Rejonowego w Toruniu VII Wydział Gospodarczy, wniosku o ogłoszenie upadłości Davinci sp. z o.o., działając na podstawie Ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. prawo upadłościowe. Emitent posiada 100% udziału w kapitale zakładowym Spółki zależnej. Spółka zależna jest właścicielem nieruchomości w Czernikowie, w której prowadzi działalność restauracyjno-hotelową. Uzasadnieniem złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości przez Zarząd Spółki zależnej jest obecna sytuacja ekonomiczna Spółki i brak środków pieniężnych pozwalających na uregulowanie zobowiązań pieniężnych, których opóźnienie przekracza trzy miesiące.
  • 14 lutego raport za 4 kw a 21 marca upadlosc Davinci ! To jakiś żart Autor: ~Oszuści

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -8,96% 1,27 2022-09-23 16:06:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.