Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: 462,03%

14.02 raport

Zgłoś do moderatora
Data chyba nieprzypadkowa I w prezencie dostaniemy garść dobrych informacji - na to liczę.

Jaki będzie? Dobry i w końcu tu coś ruszy w górę?
Kiepski i nadal kiszonka?
Zdania są zapewne podzielone.
Wg mojej oceny powinien pokazać pokaźny jak nie rekordowy przychód. W q4 zrobili z powodzeniem dwie duże akcje, do tego po jednej z nich przez miesiąc Creepy tales była w top sellers switcha i też była w chartsach, więc powinno to dać bardzo dobry wynik, a do tego wiadomo obniżki i sprzedaż reszty portfolio.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MUNAR -0,22% 0,44 2025-10-16 16:41:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.