Dnia 2026-06-19 o godz. 16:04 ~123456 napisał(a):
> Dnia 2026-06-19 o godz. 13:25 ~black944 napisał(a):
> > Właśnie oddałem 1/3 tego co odbierałem ostatnio a reszta została na ciasnym S/L
>
> nie odbierałeś..... tylko odkupowales wyzej przynajmniej o zeta to co oddałeś po 13 50 :))
------------------------------
A jaka jest różnica między odbieraniem i odkupowaniem bo widzę, że znowu będę miał ten dylemat czy to już ?
:))))))))))))))))))