Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -17,47%

10 przykazań Michała z Raciborza...

Zgłoś do moderatora
Nowe zasady ekonomii wg. Michała Grzel.. z Raciborza !!! Już niedługo w każdym podręczniku do ekonomii !!! Każdy to musi mieć

Michał Grzel.. z Raciborza vel src poleca !!!!

1 ) Jeżeli na sprzedaży twojej spółki leży 10 tys. akcji to sprzedaje jakiś leszcz, ale jeżeli leży tyle na kupnie to jest to ostre zbieranie !!

2) Można sprzedawać akcje poza giełdą po wartości księgowej jeżeli cena na giełdzie jest niższa !!! Można oczywiście, ale michał z raciborza znalazł jeden prosty trik i sprzedaje tak zawsze, chętnych jest podobno wielu !!!!

3) Rozwijanie się kraju nie powoduje wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną !!! tak tak Michał zmienia zasady !!!

4) Michał znalazł jeden prosty trik na
sprzedaż akcji na rynku, które nie weszły jeszcze do obrotu !!!

5 ) Emisja akcji objęta aportem zawsze jest lepsza od emisji za gotówkę ! tak i koniec !

6 ) Kupno akcji przez prezesa ( kupno 10 szt ) oznacza, że jest pięknie i wspaniale i trzeba kupować garściami !! nieważne, że to śmieszne kwoty

7) Zrzucanie w lewo akcji, a następnie podnoszenie 5 szt. nie oznacza dystrybucji !! od dzisiaj michał wprowadza twierdzenie, że to zbieranie !!!

8 ) Spadek parę kolejnych sesji pod rząd na dużym obrocie to nie dystrybucja !! za to jeden dzień na zielono na małym obrocie to mega zbieranie !!

9 ) Kupno akcji poza rynkiem od siebie samego jest objawem ostrego zbierania !! jest to oczywisty przekaz, że jest pięknie, nieważne, że od siebie samego można nawet brać poza rynkiem po 3 zł za akcję :)

10 ) Spółki wchodzą na giełdę tak sobie bo im się nudzi :) Michał nie przyjmuje do wiadomości, że wchodzi się ma giełdę np> :

- spółka potrzebuje finansowania na rozwój,
- spółka poprzez bycia spółka publiczną chce się bardziej uwiarygodnić,
- poprzez bycie spółką giełdową buduje swoją reputację
itp itd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP 8,00% 0,38 2020-11-27 15:25:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.