Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,90 zł , zmiana od tamtej pory: 38,03%

10 milionów zł na lotnisko w Suwałkach. Tak się bawi zarząd Forte.

Zgłoś do moderatora
Witam,
czy ktoś z forumowiczów wie z jakiego powodu Fabryka Mebli Forte S.A. zainwestowała 10 000 000 zł (10 milionów złotych) w lotnisko w Suwałkach? Rozumiem, że zamiast przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa lub na dywidendę te pieniądze zostały wykorzystane na lotnisko dla prywatnych celów zapewne członków zarządu.
Lub czy ktoś wie jaka korzyść/inwestycja dla spółki może wyniknąć z owego lotniska? Czy spółka planuje wysyłkę mebli za pośrednictwem samolotów?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -1,11% 35,75 2020-10-30 16:34:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.