Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,20 zł , zmiana od tamtej pory: 26,21%

1.9 mld USD

Zgłoś do moderatora
+ royalties, to ostatnia umowa partneringowa dotyczącą wykorzystania komórek Treg. I to w jednym wskazaniu. Poltreg ma bardziej zaawansowane prace oraz lepszy i bardziej doświadczony zespół i za kilkanaście tygodni będzie zaczynał badania kliniczne w DWÓCH wskazaniach z wykorzystaniem Tregów. Partnering możliwy jest do podpisania już w 2023 roku. W Stanach zaczynają aktywnie szukać partnera branżowego. Na kursie widać zmianę kierunku i rozpoczęcie akumulacji akcji. To może być gorąca spółka w 2023 r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTREG 2,36% 52,00 2023-03-23 10:11:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.