I super bo Stalexport rozszerzył działalność gospodarczą i będzie Holdingiem o kilku filarach będzie mógł startować do ogromnych przetargów publicznych i budowlanych
Od kwietnia była podwyżka stawek na A4 więc wyniki będą b dobre zysk netto za ten rok ok 192 MLN dlatego FUNDY delikatnie podbierają mają już ponad 25 % akcji Stalexportu
wielonickowiec w jednym wpisie zebrał kilka porcji swojego kitu, po co, skoro to bez sensu? fundusze zeszły poniżej 20%: https://stooq.com/q/h/?s=stx a koniec kasy z koncesji zbliża się